Bluesign

Bluesign teknolojileri anonim şirketinin yanında olarak bluesign® standardının kapsamlı güvencesinden faydalanın

bluesign® SYSTEM PARTNER

Sayın İlgili,

Özel kimyasallar ve Tekstil yardımcı malzemeleri üreticisi olan Rudolf GmbH, son zamanlarda bluesign® gerekliliklerini göz önünde bulundurarak yola devam etmektedir. Geleneksel aile şirketi için yardımcı kimyasalların çevre dostu bir şekilde kullanımı - en iyi müşteri servisi ile beraber - listenin en başında gelmektedir.

Kimya endüstrisi ve çevre birlikte yürümez mi? Rudolf GmbH bunun olabileceğini gösteriyor. Bu aile şirketi, bir tedarikçi olarak uzunca bir süredir küresel tekstil terbiye endüstrisinin oturmuş bir parçasıdır. Şirketin temel ilgi alanı, yeni tekstil yardımcı malzemeleri ve özel kimyasalların müşteri dostu olarak geliştirilmesidir. Düşünceli ve sürdürülebilir bir üretim Rudolf için 13 yıldır önem taşımaktaydı. Bu uluslararası tanınmış şirketler grubu için çevreyi korumak, her zaman listenin başında gelmiştir.

Rudolf GmbH’den Rüdiger Gross “Bize göre, daha iyi bir gelecek için kaynakların korunması, düşünce ve hareketlerimizde her zaman önemli bir rol oynamıştır.” diye konuşuyor ve ekliyor: “Müşterilerimiz için 500’ün üzerinde hammaddeyi 500’ün üzerinde farklı ürüne dönüştürüyoruz. Bizim gücümüz müşterilerimizle yakın ilişkilerimizden geliyor. Her bir kişisel istek üzerine en ideal çözümü geliştiriyoruz. Bu yüzden, “bluesign supporter agreement” formunda, bluesign technologies ile sürdürülebilir ve güçlü bir ortaklık mantıklı bir adımdı. “Bizim için bluesign standardı sadece bir etiket değildir.” diye konuşuyor Gross. “Bluesign standardı, müşterilerimizin üretimde maliyet tasarrufu sağlarken aynı zamanda çevreyi korumalarına da yardım eden sürdürülebilir bir sistemi desteklemektedir.”