BIONIC-FINISH® ECO

Üstün performans için flor içermeyen su itici tekstil apre malzemeleri.

Tabiat Ana, sudan gerektiğinde faydalanmak gerektiğinde ise korunmak için birçok yol tasarlamıştır. İnsanlık karşılaştığı birçok mühendislik problemini doğanın sahip olduğu tasarımları sıçrama tahtası olarak kullanarak çözebilmiştir. Bu da biyonik tanımının ta ke ndisidir.

BIONIC-FINISH® ECO Tabiat Ana’nın çalışma mekanizmasının bizi sudan korumak için tekstil ve giyim üzerine uyarlamasıdır.

Doküman için tıklayınız
Showcasing the the dendrimer technology behind BIONIC-FINISH® ECO

TEKNOLOJİMİZİN KAYNAĞI

Tabiat Ana'dan, kendi aralarında etkileşime girip birlikte kristallenen ve son derece düzenli, çok bileşenli sistemler halinde kendi kendini organize eden çok işlevli dallardan oluşan moleküller olan dendrimerler fikrini ödünç aldık. Dendrimerler tüm yapıyı optimize ederler, tekstile yapışırlar ve flor içermeyen su itici performans sergilerler.

Tescilli dendrimer teknolojisine dayanan BIONIC-FINISH® ECO ailesi, farklı malzemeler için uygun ve farklı uygulamalar ve ihtiyaçlar için tasarlanmış benzersiz halojensiz, APEO içermeyen, flor içermeyen formülasyonlar içerir.

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Üstün performans için kişiye özel çözümler

BIONIC-FINISH® ECO portföyü, en standart taleplere genel ve çok yönlü çözümler üretirken, ilave olarak daha zorlu ve özel beklentileri karşılamaya yönelik alternatif çözümler sunar.

Uygulama alanları:

  • Tekstil terbiye maddeleri
  • Kaplamalar
  • İplik uygulamaları
Ürüne genel bakış

RUDOLF GROUP İLE ORTAKLIK

DAHA İYİ KİMYA'nın temellerinden biri işbirliğidir. Ürün yenilikleri, teknik iyileştirmeler, ürün geliştirmeler, yeni bakış açıları ve performans, sağlam çevreci Ar-Ge projeleri ve pazarlama çalışmaları, tekstil ve yan sektörlerinin ortaklaşa çalışması ile geliştirilmiştir.

Bu birlikte bir yolculuktur. Etik tekstil ve  moda arenasında kalite tutkusu ile tek amacı kazan-kazan olan işbirliği ve gelişmedir.

Müşterilerimizle ortaklaşa olarak, özel hedefleri destekleyen, müşteriye özel, müşteri odaklı teknik ve pazarlama araçları geliştiriyoruz. Ticari fuarlar ve promosyon kampanyaları için pazarlama araçları tasarlanması da bunlardan birtanesidir.

Pazarlama ekibimiz ve bunun yanı sıra tekstil promosyonu alanında onlarca yıllık deneyimimiz ile sizlerin yanındayız.

BİZIMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Hiçbirimiz yolculuğumuzun nereye varacağını tam olarak tahmin edemeyiz. Ancak, BIONIC-FINISH® ECO, her zaman üstün performans için flor içermeyen su itici apre malzemesi olacaktır.

BİZE ULAŞIN