bluesıgn® sistemi

RUDOLF, Mayıs 2010'dan beri bir bluesıgn® sistem ortağı olmuştur.

BİZE ULAŞIN

Bluesign® standardının kapsamlı güvencesinden bir bluesign technologies ag destekçisi olarak yararlanın.

bluesign® internet sitesi

Sayın İlgili,

Özel kimyasallar ve Tekstil yardımcı kimyasalları üreticisi olan Rudolf GmbH, bluesign® sistem ortağıdır. Geleneksel bir aile şirketi olan RUDOLF için yardımcı kimyasallarının en iyi müşteri servisi ile beraber çevre dostu kullanımı önem sıralamamızın en başında gelmektedir.

Kimya endüstrisi ve çevre birlikte yürümez mi? Rudolf GmbH bunun olabileceğini göstermektedir. Bu aile şirketi, bir tedarikçi olarak uzunca bir süredir küresel tekstil terbiye endüstrisinin oturmuş bir parçasıdır. Şirketin temel ilgi alanı, yeni tekstil yardımcı malzemeleri ve özel kimyasalların müşteri dostu olarak geliştirilmesidir. Düşünceli ve sürdürülebilir bir üretim Rudolf için 90'lı yıllardan beri önem taşımaktaydı. Uluslararası tanınmış şirketler grubu olan Rudolf için çevreyi korumak, her zaman listenin başında gelmiştir.

Rudolf GmbH’den Rüdiger Gross “Bize göre, daha iyi bir gelecek için kaynakların korunması, düşünce ve hareketlerimizde her zaman önemli bir rol oynamıştır.” diye konuşuyor ve ekliyor: “Müşterilerimiz için 500’ün üzerinde hammaddeyi 500’ün üzerinde farklı ürüne dönüştürüyoruz. Bizim gücümüz müşterilerimizle yakın ilişkilerimizden geliyor. Her bir kişisel istek üzerine en ideal çözümü geliştiriyoruz. Bu yüzden, “bluesign supporter agreement” formunda, bluesign technologies ile sürdürülebilir ve güçlü bir ortaklık mantıklı bir adımdı. “Bizim için bluesign standardı sadece bir etiket değildir.” diye konuşuyor Gross. “Bluesign standardı, müşterilerimizin üretimde maliyet tasarrufu sağlarken aynı zamanda çevreyi korumalarına da yardım eden sürdürülebilir bir sistemi desteklemektedir.”

bluesign® onaylı RUDOLF ürünleri

2019-09-04 itibarı ile

Uygunluk

bluesign® uygunluğu