BIO-LOGIC®

TEKSTİLLER İÇİN TAMAMEN DOĞADAN GELEN BİO-BAZLI FONKSİYONELLİK

Özünde biyo-karbon içeren performans ürünleri. Tekstil fonksiyonelliği, ne kimyasal ne de genetik olarak değiştirilmemiş, gıda, yem veya yakıt ile rekabet etmeyen yenilenebilir hammaddeler ile sağlanmaktadır.

GIDA SANAYİNİN BİR YAN ÜRÜNÜ OLAN TAMAMEN DOĞAL İLK DWR BİTİM APRESİ.

RUCO®-DRY BIO CGR, gıda endüstrisinin yan ürünlerine ve atıklarına yeni bir yaşam ve amaç kazandırıyor.

RUCO®-DRY BIO CGR, gıda endüstrisinde tahıl tanelerinin işlenmesi sırasında biriken yan ürünlerin toplanması ile yapılan, doğal atığa dayalı ilk (DWR) kalıcı su iticidir. Doğal atıkları DWR’a dönüştürerek, RUDOLF, aktif bileşeninin % 90’dan fazla biyo karbondan yapıldığı RUCO®-DRY BIO CGR’nin biyolojik karakterini optimize etmiştir. RUCO®-DRY BIO CGR, su itici apresi uygulanan tekstillere beklenen performans ve dayanıklılığı sağlarken, kumaşa nefes alabilirlik ve yumuşak bir tuşe kazandırır.

Doküman için tıklayınız

TAMAMEN DOĞAL BİTKİ ÖZÜ KARIŞIMLARINA DAYANAN İLK KALICI SU İTİCİ(DWR) APRESİ.

RUCO®-DRY BIO NPE, özenle seçilmiş doğal bitki özleri karışımına dayanan ilk kalıcı su itici apresidir.

RUCO®-DRY BIO NPE'nin biyokütle içeriği  %99'dur ve mükemmel su ve leke tutmazlık efektlerini nefes alabilirlik ve doğal tuşe ile birleştirir. Diğer %100 yenilenebilir hammaddelerin aksine, RUCO®-DRY BIO NPE’deki su itici aktif bileşenler kimyasal ve genetik olarak modifiye edilmemiştir, gıda, yem veya yakıt olarak kullanılamaz. Ayrıca, RUCO®-DRY BIO NPE’yi oluşturan tüm bitki özleri sıkı bir koruma ve sürdürülebilirlik çerçevesine tabidir.

Doküman için tıklayınız

Özet olarak

Bitki ve gıda atıklarından elde edilen performans.

BİZIMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Ürünlerimizin uygulanması sırasında size eşlik etmekten mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN