Çevre raporu

Sürdürülebilirlik için ileriyi düşünün

BİZE ULAŞIN

1997 yılında, DIN EN ISO 14001 uluslararası standardına göre Çevresel Yönetim Sistemini uygulamaya koyduk. RUDOLF GmbH şirketinin geleceğe yönelik uluslararası ticaret politikası gereği. Nisan 1993'te ilk kez sertifikalandırılan DIN EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile birlikte entegre olarak çalışmaktadır.

Bu çevresel raporla mevcut çevresel verilerimizi müşterilerimize, komşularımıza ve ilgilenen tüm taraflara sunuyoruz. RUDOLF GmbH, ihracata yönelik güçlü bir girişimdir ve kendi kıtaları ve tüm kıtalardaki ortaklıkları tarafından temsil edilmektedir. Şirket grubunun kalbi Geretsried'deki merkezdedir. Yüksek kalite standardına ek olarak, çevre koruma, güvenlik ve ekolojik ürün gereklilikleri şirket politikalarımızın vazgeçilmez bileşenleridir. Bu bizim pazarlarımızda bilinmesi gereken şeydir ve bu anlayışa dayanarak RUDOLF GmbH geleceğe güvenle bakabilir ve dünya pazarındaki yerini alabilir.

Yüksek kalite standardına ek olarak, çevre koruma, güvenlik ve ekolojik ürün gereklilikleri şirket politikalarımızın vazgeçilmez bileşenleridir. Bu bizim pazarlarımızda bilinmesi gereken şeydir ve bu anlayışa dayanarak RUDOLF GMBH geleceğe güvenle bakabilir ve dünya pazarındaki yerini alabilir.

Bu çevre raporunu incelemekten doğacak sorularınız olursa bekleriz. Kimya endüstrisinin orta ölçekli bir şirket grubuyla diyalog ile ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

RUDOLF GmbH, Almanya