MOLEKÜLER ÜRETİM

RUDOLF GROUP, 90 YILDAN FAZLA ZAMANDIR TEKSTİL TERBİYE VE YAPI KİMYASI İÇİN ÜRÜNLER ÜRETİR.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Rudolf Duraner, 1922 yılında kurulmuş bir Alman Kimya Şirketi olan Rudolf GmbH ile 1935 yılından beri Türkiye’de iş hayatında olan Duraner ailesinin, 1999 yılında bir araya gelerek oluşturduğu bir kimya iş birliğidir.

Alman ortağımız Rudolf GmbH, bugün 1.500’ü aşkın çalışanı, aralarında Güney Afrika, Endonezya, Brezilya, Türkiye, Amerika, Pakistan, Hindistan ve Çin’in olduğu 8 ülkede üretim tesisi, 20 ülkede ortaklık ve 30 ülkede satış ofisleri ile temsil edilen bir dünya şirketidir.

Rudolf GmbH’yi diğer rakiplerinden ayıran en büyük özellik, hizmet odaklı yaklaşımıdır. “Big enough to matter, small enough to care” sloganıyla her müşterinin ihtiyaç ve taleplerine özel yaklaşım ile müşteri süreçlerine değer katmaktadır. Teknoloji ve rekabet gücü olarak büyük olmanın avantajına sahip iken, hizmet odaklı yaklaşımda da çok esnek ve müşteri odaklıdır.

Şirketimizin diğer ortağı Duraner tekstil sektörüne yıllarını vermiş bir ailedir. Duraner Aktariye ile baharat ticaretiyle başlayan iş hayatı, Bursa’da tekstil sektörünün gelişmesi ile Duraner Boya isimli yeni bir şirketle boya ve kimyevi alanında da faaliyeti ile devam etmiştir. Yine 1980 yılında kurmuş olduğu Burboya firması Türkiye’de tekstil boyası üreten birkaç firmadan biridir. 1999 yılından sonra, aile Duraner Boya’daki kimyevi maddeler kısmını, yeni kurulan Rudolf-Duraner ortaklığına devrederek, halen Duraner olarak tekstil boya sektöründe varlığını devam ettirmektedir.

1999 yılında kurulmuş olan Rudolf-Duraner, ar-ge, üretim ve pazarlama olarak entegre bir şirkettir. Gümrük duvarlarının olmadığı, iletişimin mükemmel olduğu bilişim çağında ancak mükemmel bir hizmet anlayışı ile farklı olunabileceğinin bilincinde bir firmadır.

Bu çerçevede teknik alt yapısı çok kuvvetli bir teknik pazarlama, üretim süreçlerine destek vermeye her daim hazır tecrübeli teknik servis ekibi, bir nevi adli tıp gibi çalışan, Türkak tarafından akredite olmuş Türkiye’nin sayılı laboratuvarı ile, müşterilerin gerek sorunlarını çözmeye gerekse müşterilerin hayallerini gerçekleştirmeye kendini adamış bir firmadır.

2017 yılında 42 kişilik bir ekiple ARGE merkezi unvanını almıştır.

Bursa merkezli üretim tesisimizin yanı sıra, hızlı lojistik servis amacıyla, Çorlu, Ege ve Maraş’ta depolarımız bulunmaktadır.

Tüm bu hizmetleri müşterilerimize sunarken, sadece kendi üretim süreçlerimizin değil aynı zamanda müşterilerimizin proseslerinin de çevreye yan etkisini azaltmak önceliğimizdir. Sürdürülebilir bir çevre için yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimiz ve markalara bu konuda yol gösterici olma gayreti içindeyiz

Firmamız DIN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, DIN EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, DIN EN 45001İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO EN 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelerine sahiptir.