Açıklama

BİZE ULAŞIN

SILVERPLUS® markası uygulamaya özgü ve aynı zamanda malzemeye özgü antimikrobiyal ürünleri kapsamaktadır. Diğer antimikrobiyal ürünlerde olduğu gibi, kimyasal olarak bir biyosit olarak sınıflandırılması çok önemli değildir. Ancak, pazarlama nitelikleri için belirleyici nedir? (örneğin, antimikrobiyal, antibakteriyel, bakteriyostatik...). Bu pazarlama nitelikleri, SILVERPLUS® ürünleri ile fonksiyonlaştırılmış yüzeyler için veya müşterilerin bitmiş ürünlerinin ilgili tüketici pazarında konumlandırılmasında çok daha önemlidir.

SILVERPLUS® ile işlem görmüş malzemelerin kullanımı çok değişkenlik gösterdiğinden dolayı, SILVERPLUS® müşterisi- bilgiye rağmen, tavsiyeler, test sonuçları, örnek kumaş, kullanım etiketi ve üretim talimatları aynı zamanda da pazarlama tavsiyesi RUDOLF GROUP tarafından iyi niyetle verilmiş inceleme, test ve kendisi için pazar araştırması yürütmelidir. RUDOLF GROUP işlem görmüş tekstil mamüllerinin özellikleri konusunda herhangi bir sorumluluğu kabul etmez ve/veya garanti etmez. Bundan dolayı SILVERPLUS® ile işlem görmüş tekstil mamüllerinin kullanımından, daha sonraki işlemlerinden etkilenmesinden, pazarlamasından SILVERPLUS® müşterisi sorumlu olacaktır. Ayrıca RUDOLF GROUP, SILVERPLUS® ürünlerinde izin alınmadan yapılan ilave değişimlerden veya yetkili olmayan saptırılmış şikayet veya tazminat talebi için herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Tüm SILVERPLUS® ürünleri, tıbbi olmayan ürünlerdir ve insanlar, hayvanlar veya bitkiler de direk kullanım için tasarlanmamış veya onaylanmamıştır. Bu yüzden SILVERPLUS® ürünleri kesinlikle direk insan vücuduna uygulanmamalı (krem, losyon) veya alınmamalıdır. Bu şekilde uygulama için de önerilmemektedir ve pazarlama yapılmamaktadır. Buna ilave olarak SILVERPLUS® ürünleri gıdalar ile temas eden tekstil mamulleri için de onaylı değildir.

SILVERPLUS® markası ve ürünleri dünya çapında pazarlan-maktadır. Bu broşürde yer alan bilgiler, nitelikler ve açıklamalar genel bir bilgi ve yönlendirme amacı ile hazırlanmıştır. Ulusal mevzuatın ve kanunların muhtemelen değişkenlik göstermesinden dolayı, bu broşürde yer alan bilgiler tüm ülkeler için geçerli olmayabilir. Bazı durumlarda ulusal yükümlülükler SILVERPLUS® ürünlerinin kullanım alanlarını kısıtlayabilir.

SILVERPLUS® ürünleri sadece yerel bayii direktifleri ve etiketleri üzerinde belirtilen spesifikasyonlarına göre kullanılabilir ve pazarlanabilir. Ülke, eyalet vb. kanunlarına/yasalarına bağlı olarak SILVERPLUS® ürünleri ile işlem görmüş tekstil mamülleri, muhtemelen sorumlu bayii tarafından onaylanmalı ve yetki verilmelidir. Eğer SILVERPLUS® ürünleri ile işlem görmüş ürünler kayıt edilmez ve/veya yetkilendirilmez ise RUDOLF GMBH, ortakları ve bayileri herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sorumluluk tamamen SILVERPLUS® ürünleri kullanan kişiye ait olacaktır.

ABD ve Kanada da işlem görmüş ürünler için özel düzenlemeler mevcuttur. Bu ülkelerdeki kısıtlamalar ve gereksinimler ile ilgli sorularınız olması halinde bir danışman ile çalışmayı tavsiye ederiz. RUDOLF GROUP olarak ABD danışmanlık şirketi Teknoloji Bilimleri Group Inc., Washington, DC (websitesi: www.tsgusa.com, iletişim: Bayan Erin Tesch, e-mail: etesch@tsgusa.com) önermekteyiz.